1

Fisetyna Fisetin Effepharm Eternalis kapsułki 200mg 60 szt.

124,00 zł
Brutto

Fisetyna - ochrona i zapobieganie starzeniu się komórek

Pośpiesz się! Tylko 92 szt. w magazynie!
Czas rzeczywisty: 1 Gosc w tej chwili
Ilość kapsułek

Rabaty ilościowe

Ilość Rabat Jednostkowy Oszczędzasz
2 5% Do 12,40 zł
3 10% Do 37,20 zł
Ilość

Zastanawiałeś się ile kapsułek od innych producentów musisz przyjąć, by osiągnąć swoje dzienne zapotrzebowanie na Fisetynę (które mieści się w zakresie 200mg-400mg, zależnie od wieku i wagi) - 3? 5? Więcej?

Spożywanie co rano garści kapsułek zawierających śladowe ilości substancji aktywnej i mnóstwo wypełniaczy, jest męczące i obciążające dla organizmu (o portfelu nie wspominając).

Jeśli masz dość homeopatycznych dawek suplementów - dobrze trafiłeś.

Nasza filozofia jest inna. Maksymalne stężenie - aż 200mg sprawdzonego produktu od światowego lidera w branży suplementów (Firmy Effepharm, właściciela marki UTHEVER®), w jednej kapsułce.

CO ZYSKUJESZ?

✔️Czystość na poziomie powyżej >98%

✔️ Suplement przebadany pod kątem zawartości metali ciężkich oraz deklarowanego składu,(certyfikaty dostępne w galerii aukcji).

✔️ Pełną transparentność - Wiesz kto produkuje twój suplement i z jakiego kraju on pochodzi.  Fisetyna jako surowiec nie jest produkowany w Polsce. Jeśli nie wiesz z jakiego kraju pochodzi surowiec wykorzystany do końcowej produkcji suplementu ani kto jest jego faktycznym producentem - nie wiesz o suplemencie de facto nic.

✔️ Pewność - iż każda partia pochodzi od tego samego, sprawdzonego dostawcy - firmy Effepharm - największego i najwszechstronniej prześwietlonego producenta Fisetyny na świecie. W przypadku firm korzystajacych z różnych, okazjonalnych dostawców, jakość między partiami produktu może dramatycznie się różnić.

✔️ Farmaceutyczny pojemnik, łatwy w otwarciu dla użytkownika, a zabezpieczony przed dostępem dla najmłodszych

Fisetyna Fisetin Effepharm Eternalis kapsułki 200mg 60 szt. EAN (GTIN) 5905701714063

DLACZEGO MY?

Eternalis współpracuje z jednym z największym światowych producentów Fisetyny- EffePharm. EffePharm to jedna z niewielu firm na świecie, która poza produkcją suplementów, prowadzi szereg szeroko zakrojonych testów klinicznych badających różne aspekty i zastosowania produktu, by dać klientom pewność całkowitego bezpieczeństwa długofalowego użytkowania.

Ta współpraca - to pewność najwyższej jakości, bezpieczeństwa, powtarzalności i stabilności produktu.

Zaleca się zwracanie szczególnej uwagi na producenta suplementu w każdej porównywanej ofercie i możliwość weryfikacji składu. Brak oznaczenia producenta w ofercie oraz potwierdzenia składu przez niezależne laboratorium, jest cenną informacją samą w sobie. Używanie suplementów z niepewnych źródeł w najlepszym wypadku może skończyć się brakiem jakichkolwiek efektów, w najgorszym zaś - uszczerbkiem na zdrowiu.

Fisetyna Fisetin Effepharm Eternalis kapsułki 200mg 60 szt. Marka bez marki

Czym jest Fisetyna?

Fisetyna należy do flawonoidów - gupy związków robiących obecnie ogromną karierę w świecie suplementacji wspierającej procesy zdrowego starzenia. Występuje w wielu owocach i warzywach, w tym w truskawkach, jabłkach, papryce, pomidorach i cebuli. Jak działa Fisetyna?

Obecne badania koncentrują się na trzech głównych kierunkach:

  • właściwościach przeciwutleniających

Flawonoidy pomagają organizmowi regulować aktywność komórkową. Jako źródło przeciwutleniaczy, pomagają zwalczać stres oksydacyjny wywołany przez wolne rodniki w naszym organizmie.

Stres oksydacyjny występuje, gdy w komórkach i tkankach występuje nadmiar reaktywnych form tlenu (ROS), co utrudnia zdolność organizmu do detoksykacji.

Nasze ciała naturalnie wytwarzają ROS w tlenie i metabolizmie komórkowym, ale stresory środowiskowe (takie jak zanieczyszczenie) i ksenobiotyki mogą powodować wzrost produkcji ROS. Ten brak równowagi ROS w komórkach może prowadzić do uszkodzenia komórek i tkanek, co przyczynia się do wielu chorób zwyrodnieniowych.

  • właściwościach przeciwzapalnych

W leczeniu stanów zapalnych, neutraceutyki zaczęły coraz mocniej przyciągać uwagę naukowców. Jednym z takich związków jest właśnie fisetyna. Fisetyna może powstrzymywać lub utrudniać angiogenezę, przerzuty i stany zapalne.

  • właściwościach senolitycznych

Fisetyna może również pełnić rolę senolityczną - związku, który zabija starzejące się komórki. Senescencja to mechanizm w naszym organizmie, który zapobiega replikacji uszkodzonego DNA. I chociaż zjawisko to samo w sobie nie jest szkodliwe, starzejące się (i wciąż aktywne) komórki mają wpływ na ogólną predkość starzenia się całego organizmu i rozwój chorób związanymi z wiekiem.

Spośród wszystkich flawonoidów, fisetyna jest najsilniejszym senolitykiem. Może zmniejszać starzenie się w ludzkich tkankach tłuszczowych i wykazano, że przywraca homeostazę tkanek u myszy.

NIE NABIJAMY CIĘ W KAPSUŁKĘ

Składniki:

Tetrahydroksyflawon Fisetny o 98% czystości - 250mg,

-substancja pochłaniająca wilgoć, natrualnie pozyskiwana, neutralna dla organizmu krzemionka 20mg

-vege kapsułki HPMC

Waga netto: 15g

Przechowywanie:

W szczelnie zamkniętym opakowaniu, w temperaturze poniżej 20 stopni, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić od wilgoci i światła.

Środki ostrożności:

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników.

Jak przyjmować:

Spożywać przed snem, Zalecana dzienna porcja produktu to 200mg dziennie (1 kapsułka)

Zobacz również inne nasze aukcje: Resweratrol oraz NMN, Spermidynę oraz Apigeninę.

92 Przedmioty

Specyficzne kody

EAN13
5905090423676
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Fisetyna Fisetin Effepharm...

124,00 zł