2

Spermidyna Spermide™ 98% 10mg kapsułka

89,00 zł
Brutto

Nowatorska formuła - aż 10 mg substancji aktywnej

Pośpiesz się! Tylko 148 szt. w magazynie!
Czas rzeczywisty: 1 Gosc w tej chwili
Ilość kapsułek

Rabaty ilościowe

Ilość Rabat Jednostkowy Oszczędzasz
2 5% Do 8,90 zł
3 10% Do 26,70 zł
Ilość

NIE NABIJAMY CIĘ W KAPSUŁKĘ

Zastanawiałeś się ile kapsułek od innych producentów musisz przyjąć, by osiągnąć swoje dzienne zapotrzebowanie na Spermidynę (które mieści się w zakresie 8mg-13mg, zależnie od wieku i wagi) - 3? 5? 10?

Spożywanie co rano garści kapsułek zawierających śladowe ilości substancji aktywnej i mnóstwo wypełniaczy, jest męczące i obciążające dla organizmu (o portfelu nie wspominając).

Jeśli masz dość homeopatycznych dawek suplementów - dobrze trafiłeś.

Nasza filozofia jest inna. Maksymalne stężenie - aż 10mg substancji aktywnej - nowatorskiego produktu od światowego lidera w branży suplementów (Effepharm, producent takich marek jak UTHEVER™ czy APIAGE™) SPERMIDE™w jednej kapsułce.

To od 5x do 10x więcej substancji aktywnej w porównaniu do innych suplementów. Nie wierzysz? Porównaj składy.

CZYM JEST SPERMIDYNA

"Spermidyna, maleńka cząsteczka z kiełków pszenicy, chroni serce i wydłuża życie myszy, nawet gdy jest podawana osobnikom w średnim wieku. U ludzi, konsumpcja jest związana z mniejszą liczbą chorób i obniżeniem wieku biologicznego o 5,7 roku"

~ David A. Sinclair, australijski biolog, profesor genetyki i współkierownik Paul F. Glenn Center for the Biology of Aging w Harvard Medical School

Spermidyna jest to związek należący do poliamin, naturalnie występujący w komórkach naszego organizmu, obecny również w komórkach roślin i zwierząt.

Podstawą jej działania kardio i neuroprotekcyjnego jest fakt, iż stymuluje ona proces autofagii. Autofagia zaś to naturalny proces oczyszczania organizmu z uszkodzonych lub martwych części komórek bez powodowania śmierci tychże komórek. Proces ten powoduje również degradację patogenów, np. wirusów.

AUTOFAGIA - GŁÓD ZDROWIA

Cykliczność jest kluczowym elementem natury. Po zimie przychodzi wiosna - drzewa tracą liście by móc sypnąć kwieciem, zwierzęta zapadają w sen zimowy by móc wyruszyć na żer gdy zrobi się cieplej, po nocy przychodzi dzień.

Faza regeneracji i konserwacji - po której zawsze następuje faza wzrostu.

Człowiek nie jest żadnym wyjątkiem od tej reguły.

Ludzkie fazy wzrostu i konserwacji/regeneracji - ściśle powiązane są z dostępnością pożywienia - oraz jego brakiem. W okresach głodu, w ludzkim organizmie uruchamiają się samoregulujące procesy, mające na celu lepsze dysponowanie tym co organizm wciąż ma - są to między innymi:

  • wyrzut hormonu wzrostu zapobiegający utracie masy mięśniowej
  • nasilenie procesów autofagii, polegajacych na ponownym, bardziej efektywnym wykorzystaniu budulca komórkowego - to wielkie "sprzątanie" rozpoczyna się od komórek skopiowanych błędnie - które gdyby nie ten proces, mogłyby przeistoczyć sie w komórki nowotworowe.

Na przykładzie: Murarz buduje dom. Dostaje cegły z taśmociągu poruszającego się ze zmienną się prędkością. Albo je ułoży, albo zaczną spadać z wysokości, tłukąc się. Murarz kładzie więc cegły byle jak, byleby nadążyć z odbieraniem kolejnych cegieł. W pewnym momencie taśmociąg z cegłami zatrzymuje się – murarz ma wówczas czas na poprawki – w tym na ponowne ułożenie niektórych krzywych fragmentów ścian, by ściany te nie zawalily się, przygniatając kogoś w przyszłości.

Postęp cywilizacyjny i dostępność pożywienia na żądanie, tłumi ewolucyjne procesy regeneracyjne człowieka - niewielu z nas może sobie pozwolić na regularne głodówki by uwydatnić proces autofagii w organizmie - z racji braku czasu, potrzeby ciągłego bycia w optimum swoich możliwości fizycznych i mentalnych - a także z braku żelaznej samodyscypliny która nieodłącznie się z tym wiąże.

Tutaj z pomocą przychodzi Spermidyna, która zażywana codziennie o zbliżonej porze, może uwydatnić naturalnie występujące dobowe fluktuacje w nasileniu autofagii.

Skład na 1 kaspułkę:

-trójchlorek spermidyny SPERMIDE™ o 98% czystości - 10mg,

-substancja pochłaniająca wilgoć, natrualnie pozyskiwana celuloza mikrokrystaliczna 120mg

-vege kapsułki HPMC

Waga netto: 8g

Przechowywanie:

W szczelnie zamkniętym opakowaniu, w temperaturze poniżej 20 stopni, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić od wilgoci i światła.

Środki ostrożności:

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji produktu.

Jak przyjmować:

Przyjmować o stałej porze, najlepiej wraz z ostatnim posiłkiem w ciągu dnia. Zalecana dzienna porcja produktu to 10mg dziennie.

148 Przedmioty

Specyficzne kody

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Spermidyna Spermide™ 98%...

89,00 zł