0

Resweratrol Liposomalny 98% UTHEVER LIPO® 500mg kapsułki 30 sztuk

95,00 zł
Brutto

Pierwszy liposomalny Resweratrol w kapsułkach na polskim rynku - wchłanialność lepsza od 3 do 5 razy względem zwykłego Resweratrolu.

Pośpiesz się! Tylko 83 szt. w magazynie!
Czas rzeczywisty: 1 Gosc w tej chwili
Ilość kapsułek

Rabaty ilościowe

Ilość Rabat Jednostkowy Oszczędzasz
2 5% Do 9,50 zł
3 10% Do 28,50 zł
Ilość

REWOLUCJA W REWOLUCJI

Co jest nie tak ze "zwykłym" Trans - resweratrolem, iż pojawia się kolejna generacja tego produktu?

Absolutnie nic. Główną przeszkodą w przyswajaniu trans- resweratrolu, jest... nasz własny organizm. Trans-resweratrol w układzie trawiennym zostaje poddawany działaniu kwasów żołądkowych oraz enzymów wątrobowych, zanim więc czynnik aktywny dostanie się do jelit gdzie może się bez przeszkód wchłaniać - bezpowrotnie degradowane jest 70%-80% przyjętej dawki.

Cóż z tym począć - gonić za coraz większą dawką zwykłego trans-resweratrolu, by przysporzyć naszemu układowi trawiennemu (i portfelowi) jeszcze więcej pracy?

Z rozwiązaniem śpieszy firma Effepharm, wiodący producent suplementów anti-age pod marką UTHEVER®, ze swoim nowym produktem UTHEVER® LIPO: Resweratrolem liposomalnym.

LIPOSOMALNE - CZYLI JAKIE?

Celem UTHEVER® LIPO jest zwiększenie biodostępności Resweratrolu. Im większa biodostępność składnika aktywnego, tym więcej składnika może zostać wchłonięte przez organizm.

By ten cel osiągnąć, z pomocą przychodza liposomy - malutkie, wodno-lipidowe pęcherzyki, które otaczają cząsteczkę składnika aktywnego. Owa membrana, podobna w budowie do ludzkiej błony komórkowej - pozwala przetrwać nieprzyjazne środowisko kwasów i enzymów i uwolnić trans-resweratrol tam gdzie jego miejsce - w jelitach.

Dzięki temu biodostępność Liposomalnego trans- resweratrolu jest ponad 3x wyższa niż zwykłego.

Liposomy liposomom nierówne - te bezglutenowe, produkowane  przez Effepharm z lecytyny pozyskiwanej nasion słonecznika, osiągają najwyższą wydajność enkapsulacji, oscylującą w okolicach 63% (podczas gdy średnia dla innych produktów liposomalnych na rynku, waha się w granicach 35%-51%)

CO ZYSKUJESZ?

✔️Czystość na poziomie powyżej 98%

✔️ Suplement przebadany pod kątem zawartości metali ciężkich, deklarowanego składu oraz endotoksyn (lipopolisacharydów),(certyfikaty dostępne w karcie charakterystyki produktu, oraz galerii aukcji).

✔️ Pełną transparentność - Wiesz kto produkuje twój suplement i z jakiego kraju on pochodzi.  Resweratrol jako surowiec nie jest produkowany w Polsce. Jeśli nie wiesz z jakiego kraju pochodzi surowiec wykorzystany do końcowej produkcji suplementu ani kto jest jego faktycznym producentem - nie wiesz o suplemencie de facto nic.

✔️ Pewność - iż każda partia pochodzi od tego samego, sprawdzonego dostawcy - firmy Effepharm - największego i najwszechstronniej prześwietlonego producenta suplementów liposomalnych na świecie. W przypadku firm korzystajacych z różnych, okazjonalnych dostawców, jakość między partiami produktu może dramatycznie się różnić.

✔️ Farmaceutyczny pojemnik, łatwy w otwarciu dla użytkownika, a zabezpieczony przed dostępem dla najmłodszych

Resweratrol  to jeden z fundamentów przeciwdziałania starzeniu się organizmu.

Resweratrol (właść. Trans- Resweratrol) to suplement o działaniu przeciwutleniającym, przeciwzapalnym, przeciwgrzybicznym oraz uwrażliwiającym tkanki na insulinę. Spożywanie wraz z NMN (nikotynamid mononukleotydu) potęguje i wzajemnie uzupełnia efekty działania obu produktów.

Czym jest resweratrol?

Resweratrol jest związkiem z grupy polifenoli roślinnych - fitoskładnikiem - czyli naturalnie występującą w roślinach substancją, której zadaniem jest ochrona przed negatywnymi czynnikami (jak zanieczyszczenia, infekcje wirusowe czy grzybicze) - odkrycie fitoskładników miało ogromne znaczenie w walce z chorobami cywilizacyjnymi u ludzi.

Do jego zalet należą:

-zwiększa wrażliwość komórek na insulinę, wpływa na zmniejszenie poziomu insuliny jako takiej we krwi, oraz wykazuje działanie ochronne na komórki trzustki - pomaga uniknąć cukrzycy oraz pomaga ograniczaniu insulinooporności;

-blokuje enzymy w organizmie, które odpowiadają za pojawianie się stanów zapalnych;

-działa antyagregacyjnie, a więc zapobiega tworzenie się skrzepów oraz złogów blaszki miażdżycowej - ponadto wpływa na zwiększenie poziomu cholesterolu HDL (czyli „dobrego”). To sprawia, że resweratrol ma właściwości przeciwmiażdżycowe i kardioprotekcyjne - chroni przed chorobami układu sercowo-naczyniowego.

Skład na 1 kaspułkę:

-Trans-resweratrol Uthever® LIPO o 98% czystości - 275mg,

-Osłona liposomalna (lecytyna słonecznikowa) 225mg

-substancja pochłaniająca wilgoć, natrualnie pozyskiwana, neutralna dla organizmu krzemionka 27mg

-vege kapsułki HPMC

Waga netto: 15g

Przechowywanie:

W szczelnie zamkniętym opakowaniu, w temperaturze poniżej 20 stopni, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić od wilgoci i światła.

Środki ostrożności:

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji produktu.

Jak przyjmować:

Spożywać na czczo, popijając płynem. Zalecana dzienna porcja produktu to 250-500 mg przed 35. rokiem życia (1 kapsułka co drugi dzień, bądź 1 kapsułka codziennie) oraz 750-1000 mg po 35. roku życia ( 2 kapsułki co drugi dzień- na zmianę z 1, bądź 2 dziennie). Dolna granica zalecana jest dla osób o niższej wadze.

Zobacz inne nasze aukcje:NMN w proszku, NMN w kaspułkach 500mg,  Resweratrol w proszku, Resweratrol w kaspułkach 500mg (standaryzowany na 98%), NMN + Resweratrol kapsułki 250mg+250mg, NMN Liposomalne + Resweratrol Liposomalny kapsułki 250mg+250mg Spermidyna, Fisetyna oraz Apigenina.

83 Przedmioty

Specyficzne kody

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Resweratrol Liposomalny 98%...

95,00 zł