0

NMN Uthever 99,5% 250mg + Resweratrol 98% 250mg kapsułki 60 sztuk

159,00 zł
Brutto

NMN w połączeniu z Resweratrolem w równych proporcjach, to podstawa przeciwstarzeniowego pakietu zażywanego przez D. Sinclaira.

Pośpiesz się! Tylko 72 szt. w magazynie!
Czas rzeczywisty: 1 Gosc w tej chwili
Ilość kapsułek

Rabaty ilościowe

Ilość Rabat Jednostkowy Oszczędzasz
2 5% Do 15,90 zł
3 10% Do 47,70 zł
Ilość

NIE NABIJAMY CIĘ W KAPSUŁKĘ

Czy przemknęło ci kiedyś przez myśl - się ile kapsułek od innych producentów musisz przyjąć, by osiągnąć swoje dzienne zapotrzebowanie na NMN oraz Resweratrol (które mieści się dla obu w zakresie po 250mg-1000mg każdy, zależnie od wieku i wagi) - 7? 10?...20?

Spożywanie co rano garści kapsułek zawierających śladowe ilości substancji aktywnej i mnóstwo wypełniaczy, jest męczące i obciążające dla organizmu.

Jeśli masz dość homeopatycznych dawek suplementów - dobrze trafiłeś:

250mg NMN Uthever® >99,5%

oraz

250mg Resweratrolu standaryzowanego na 98% (czyli 245mg substancji aktywnej, trans-resweratrolu)

w każdej kapsułce. A jest ich aż 60.

Nasza filozofia jest prosta. Maksymalne stężenie sprawdzonych produktów w jednej kapsułce - tworzące idealnie zbilansowany i zbalansowany produkt.

Nasze NMN Uthever® pochodzi od światowego lidera branży, a nasz Resweratrol standaryzowany jest na 98%, czyli zawiera 490 mg substancji aktywnej - trans-resweratrolu, blisko 10x więcej niż zwykłe suplementy. Nie wierzysz? Porównaj składy.

DLACZEGO MY?

Lawinowo wzrastający popyt na NMN na całym świecie, staje się pożywką dla różnej maści oszustów:

https://www.nutraingredients-usa.com/Article/2022/01/14/Majority-of-NMN-products-tested-by-ChromaDex-had-virtually-none-of-active-ingredient

(Większość przebadanych przez ChromaDex supplementów w USA, nie zawierała deklarowanej zawartości NMN, a ponad połowa nie zawierała (!) NMN wcale).

  • Proces uzyskiwania NMN jest skomplikowany i trudny do replikacji. Zaleca się zwracanie szczególnej uwagi na producenta suplementu w każdej porównywanej ofercie i możliwość weryfikacji składu.
  • Brak oznaczenia producenta w ofercie oraz potwierdzenia składu przez certyfikat niezależnego laboratorium, jest cenną informacją samą w sobie (sprawdź nasze certyfikaty w galerii aukcji).
  • Używanie suplementów z niepewnych źródeł w najlepszym wypadku może skończyć się brakiem jakichkolwiek efektów, w najgorszym zaś - uszczerbkiem na zdrowiu.

Eternalis współpracuje z największym światowym producentem NMN - EffePharm, sprzedającym swój produkt pod zastrzeżonym znakiem Uthever® do ponad 20 krajów, używanym przez czołowych dystrybutorów suplementów.

EffePharm to jedyna firma na świecie, która poza produkcją NMN prowadzi szereg szeroko zakrojonych testów klinicznych badających różne aspekty i zastosowania produktu, by dać klientom pewność całkowitego bezpieczeństwa długofalowego użytkowania.

Logo Uthever ® na opakowaniu - to pewność najwyższej jakości, bezpieczeństwa, powtarzalności i stabilności produktu.

Resweratrol  to jeden z fundamentów przeciwdziałania starzeniu się organizmu.

Resweratrol (właść. Trans- Resweratrol) to suplement o działaniu przeciwutleniającym, przeciwzapalnym, przeciwgrzybicznym oraz uwrażliwiającym tkanki na insulinę. Spożywanie wraz z NMN (nikotynamid mononukleotydu) potęguje i wzajemnie uzupełnia efekty działania obu produktów.

Czym jest resweratrol?

Resweratrol jest związkiem z grupy polifenoli roślinnych - fitoskładnikiem - czyli naturalnie występującą w roślinach substancją, której zadaniem jest ochrona przed negatywnymi czynnikami (jak zanieczyszczenia, infekcje wirusowe czy grzybicze) - odkrycie fitoskładników miało ogromne znaczenie w walce z chorobami cywilizacyjnymi u ludzi.

Do jego zalet należą:

-zwiększa wrażliwość komórek na insulinę, wpływa na zmniejszenie poziomu insuliny jako takiej we krwi, oraz wykazuje działanie ochronne na komórki trzustki - pomaga uniknąć cukrzycy oraz pomaga ograniczaniu insulinooporności;

-blokuje enzymy w organizmie, które odpowiadają za pojawianie się stanów zapalnych;

-działa antyagregacyjnie, a więc zapobiega tworzenie się skrzepów oraz złogów blaszki miażdżycowej - ponadto wpływa na zwiększenie poziomu cholesterolu HDL (czyli „dobrego”). To sprawia, że resweratrol ma właściwości przeciwmiażdżycowe i kardioprotekcyjne - chroni przed chorobami układu sercowo-naczyniowego.

SUPLEMENT JUTRA

Czym jest NMN?

NMN czyli mononukleotyd nikotynamidowy - jest to cząsteczka naturalnie występującą we wszystkich formach życia, obecna w małych ilościach w pożywieniu np. brokułach, ogórku czy awokado. Na poziomie molekularnym - jest to rybonukleotyd, który jest podstawową jednostką strukturalną RNA kwasu nukleinowego. Z NMN wytwarzany jest NAD+.

Czym jest NAD+?

NAD+ jest obok wody najczęściej występującą cząsteczką w organizmie - bez niej nasze ciało nie byłby w stanie funkcjonować. NAD+ jest używany przez wiele białek w organizmie, takich jak sirtuiny, których rolą jest naprawa DNA. Wspomniana cząsteczka jest również ważna dla mitochondriów, które są motorem napędowym komórki i generują energię chemiczną, z której korzysta nasz organizm.

Nasze DNA uszkadzane jest codziennie - przez promieniowanie UV, zanieczyszczenie środowiska, nieprecyzyjną replikację DNA przy tworzeniu nowych komórek, a nawet poprzez tlen którym oddychamy. Starzenie się - to nic innego jak akumulacja tych uszkodzeń. Komórki zawierają „zestaw naprawczy” zdolny do odwrócenia tych uszkodzeń. Ten system naprawczy zużywa NAD+ i cząsteczki energii.

Wraz z wiekiem ilość NAD+ z racji wykorzystywania go do naprawy, ulega zmniejszeniu. Właściwa suplementacja przerywa ten samonapędzający się niekorzystny mechanizm, wpływając na jego spowolnienie, zatrzymanie - a nawet cofnięcie.

Do udokumentowanych efektów działania NMN zaliczają się:

-Spowolnienie procesów starzenia się organizmu

-Poprawa kondycji włosów

-Przyspieszona regeneracja powysiłkowa

-Podkręcone tempo metabolizmu

-Wyższe poziomy energii w ciągu dnia

-Zneutralizowanie problemów z cerą i wygładzenie skóry

-Wyższa aktywizacja mięśni w czasie treningu i tolerancja wysiłkowa

Powstanie NMN to rezultat blisko 60 lat badań nad przyczynami starzenia się organizmu. Skuteczność NMN potwierdzają rzetelne naukowe badania publikowane na najbardziej prestiżowych uniwersytetach, wsparte autorytetem naukowców światowej klasy - takich jak profesor genetyki i współkierownik Centrum Biologii Starzenia im. Paula F. Glenna w Harvard Medical School - David Sinclair - współautor książki “Jak żyć długo? Dlaczego się starzejemy i czy naprawdę musimy?”.

Skład na 1 kaspułkę:

-Mononukleotyd β-nikotynamidu Uthever® o 99.5% czystości - 250mg,

-Ekstrakt z Rdestowca Japońskiego o 98% czystości - 250mg (substancja czynna trans-resweratrol 245mg),

-substancja pochłaniająca wilgoć, natrualnie pozyskiwana, neutralna dla organizmu krzemionka 10mg

-vege kapsułki HPMC

Przechowywanie:

W szczelnie zamkniętym opakowaniu, w temperaturze poniżej 20 stopni, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić od wilgoci i światła.

Środki ostrożności:

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji produktu.

Jak przyjmować:

Spożywać na czczo, popijając płynem. Zalecana dzienna porcja produktu to 250-500 mg przed 35. rokiem życia (1 do 2 kapsułek codziennie) oraz 750-1000 mg po 35. roku życia ( 3 do 4 kapsułek dziennie). Dolna granica zalecana jest dla osób o niższej wadze.

Spożywanie wraz z NMN potęguje efekty działania suplementu.

72 Przedmioty

Specyficzne kody

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

NMN Uthever 99,5% 250mg +...

159,00 zł