0

NMN Uthever 99,5% 500mg kapsułki 30 sztuk

114,00 zł
Brutto

Najmocniejsze NMN na polskim rynku. 

Pośpiesz się! Tylko 60 szt. w magazynie!
Czas rzeczywisty: 1 Gosc w tej chwili
Ilość kapsułek

Rabaty ilościowe

Ilość Rabat Jednostkowy Oszczędzasz
2 5% Do 11,40 zł
3 10% Do 34,20 zł
Ilość

NIE NABIJAMY CIĘ W KAPSUŁKĘ

Zastanawiałeś się ile kapsułek od innych producentów musisz przyjąć, by osiągnąć swoje dzienne zapotrzebowanie na NMN (które mieści się w zakresie 250mg-1000mg, zależnie od wieku i wagi) - 3? 5? 10?

Spożywanie co rano garści kapsułek zawierających śladowe ilości substancji aktywnej i mnóstwo wypełniaczy, jest męczące i obciążające dla organizmu.

Nasza filozofia jest inna. Maksymalne stężenie - aż 500mg sprawdzonego produktu NMN Uthever® od światowego lidera w branży w jednej kapsułce.

DLACZEGO MY?

Lawinowo wzrastający popyt na NMN na całym świecie, staje się pożywką dla różnej maści oszustów:

https://www.nutraingredients-usa.com/Article/2022/01/14/Majority-of-NMN-products-tested-by-ChromaDex-had-virtually-none-of-active-ingredient

(Większość przebadanych przez ChromaDex supplementów w USA, nie zawierała deklarowanej zawartości NMN, a ponad połowa nie zawierała (!) NMN wcale).

  • Proces uzyskiwania NMN jest skomplikowany i trudny do replikacji. Zaleca się zwracanie szczególnej uwagi na producenta suplementu w każdej porównywanej ofercie i możliwość weryfikacji składu.
  • Brak oznaczenia producenta w ofercie oraz potwierdzenia składu przez certyfikat niezależnego laboratorium, jest cenną informacją samą w sobie (sprawdź nasze certyfikaty w galerii aukcji).
  • Używanie suplementów z niepewnych źródeł w najlepszym wypadku może skończyć się brakiem jakichkolwiek efektów, w najgorszym zaś - uszczerbkiem na zdrowiu.

Eternalis współpracuje z największym światowym producentem NMN - EffePharm, sprzedającym swój produkt pod zastrzeżonym znakiem Uthever® do ponad 20 krajów, używanym przez czołowych dystrybutorów suplementów.

EffePharm to jedyna firma na świecie, która poza produkcją NMN prowadzi szereg szeroko zakrojonych testów klinicznych badających różne aspekty i zastosowania produktu, by dać klientom pewność całkowitego bezpieczeństwa długofalowego użytkowania.

Logo Uthever ® na opakowaniu - to pewność najwyższej jakości, bezpieczeństwa, powtarzalności i stabilności produktu.

SUPLEMENT JUTRA

Czym jest NMN?

NMN czyli mononukleotyd nikotynamidowy - jest to cząsteczka naturalnie występującą we wszystkich formach życia, obecna w małych ilościach w pożywieniu np. brokułach, ogórku czy awokado. Na poziomie molekularnym - jest to rybonukleotyd, który jest podstawową jednostką strukturalną RNA kwasu nukleinowego. Z NMN wytwarzany jest NAD+.

Czym jest NAD+?

NAD+ jest obok wody najczęściej występującą cząsteczką w organizmie - bez niej nasze ciało nie byłby w stanie funkcjonować. NAD+ jest używany przez wiele białek w organizmie, takich jak sirtuiny, których rolą jest naprawa DNA. Wspomniana cząsteczka jest również ważna dla mitochondriów, które są motorem napędowym komórki i generują energię chemiczną, z której korzysta nasz organizm.

Nasze DNA uszkadzane jest codziennie - przez promieniowanie UV, zanieczyszczenie środowiska, nieprecyzyjną replikację DNA przy tworzeniu nowych komórek, a nawet poprzez tlen którym oddychamy. Starzenie się - to nic innego jak akumulacja tych uszkodzeń. Komórki zawierają „zestaw naprawczy” zdolny do odwrócenia tych uszkodzeń. Ten system naprawczy zużywa NAD+ i cząsteczki energii.

Wraz z wiekiem ilość NAD+ z racji wykorzystywania go do naprawy, ulega zmniejszeniu. Właściwa suplementacja przerywa ten samonapędzający się niekorzystny mechanizm, wpływając na jego spowolnienie, zatrzymanie - a nawet cofnięcie.

Do udokumentowanych efektów działania NMN zaliczają się:

-Spowolnienie procesów starzenia się organizmu

-Poprawa kondycji włosów

-Przyspieszona regeneracja powysiłkowa

-Podkręcone tempo metabolizmu

-Wyższe poziomy energii w ciągu dnia

-Zneutralizowanie problemów z cerą i wygładzenie skóry

-Wyższa aktywizacja mięśni w czasie treningu i tolerancja wysiłkowa

Powstanie NMN to rezultat blisko 60 lat badań nad przyczynami starzenia się organizmu. Skuteczność NMN potwierdzają rzetelne naukowe badania publikowane na najbardziej prestiżowych uniwersytetach, wsparte autorytetem naukowców światowej klasy - takich jak profesor genetyki i współkierownik Centrum Biologii Starzenia im. Paula F. Glenna w Harvard Medical School - David Sinclair - współautor książki “Jak żyć długo? Dlaczego się starzejemy i czy naprawdę musimy?”.

Skład na 1 kaspułkę:

-Mononukleotyd β-nikotynamidu Uthever® o 99.5% czystości - 500mg,

-substancja pochłaniająca wilgoć, natrualnie pozyskiwana, neutralna dla organizmu krzemionka 50mg

-vege kapsułki HPMC

Przechowywanie:

W szczelnie zamkniętym opakowaniu, w temperaturze poniżej 20 stopni, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić od wilgoci i światła.

Środki ostrożności:

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników.

Jak przyjmować:

Spożywać na czczo, popijając płynem. Zalecana dzienna porcja produktu to 250-500 mg przed 35. rokiem życia (1 kapsułka co drugi dzień, bądź 1 kapsułka codziennie) oraz 750-1000 mg po 35. roku życia ( 2 kapsułki co drugi dzień- na zmianę z 1, bądź 2 dziennie). Dolna granica zalecana jest dla osób o niższej wadze.

Spożywanie wraz z Resweratrolem potęguje efekty działania suplementu.

60 Przedmioty

Specyficzne kody

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

NMN Uthever 99,5% 500mg...

114,00 zł