0

Resweratrol 98% 500mg kapsułki 30 sztuk

74,00 zł
Brutto

Najmocniejszy Resweratrol na polskim rynku.

Pośpiesz się! Tylko 59 szt. w magazynie!
Czas rzeczywisty: 1 Gosc w tej chwili
Ilość kapsułek

Rabaty ilościowe

Ilość Rabat Jednostkowy Oszczędzasz
2 5% Do 7,40 zł
3 10% Do 22,20 zł
Ilość

NIE NABIJAMY CIĘ W KAPSUŁKĘ

Czy przemknęło ci kiedyś przez myśl - się ile kapsułek od innych producentów musisz przyjąć, by osiągnąć swoje dzienne zapotrzebowanie na Resweratrol (które mieści się w zakresie 250mg-1000mg, zależnie od wieku i wagi) - 3? 5? 10?...20?

To nie żart - większość tanich suplementów zawiera Resweratrol standaryzowany na 10%, co oznacza iż w "500 mg" kapsułce zawiera się jedyne 50mg substancji aktywnej - trans-resweratrolu.

Spożywanie co rano garści kapsułek zawierających śladowe ilości substancji aktywnej i mnóstwo wypełniaczy, jest męczące i obciążające dla organizmu.

Jeśli masz dość homeopatycznych dawek suplementów - dobrze trafiłeś.

Nasza filozofia jest inna. Maksymalne stężenie sprawdzonego produktu  w jednej kapsułce - nasz Resweratrol standaryzowany jest na 98%, czyli zawiera 490 mg substancji aktywnej - trans-resweratrolu, blisko 10x więcej niż zwykłe suplementy. Nie wierzysz? Porównaj składy.

GWARANCJA JAKOŚCI

Jakość naszych produktów zawsze potwierdzana jest certyfikacją w uznanych, niezależnych krajowych oraz światowych laboratoriach. Pamiętaj:

  • Brak oznaczenia producenta w ofercie oraz potwierdzenia składu przez certyfikat niezależnego laboratorium, jest cenną informacją samą w sobie. 
  • Używanie suplementów z niepewnych źródeł w najlepszym wypadku może skończyć się brakiem jakichkolwiek efektów, w najgorszym zaś - uszczerbkiem na zdrowiu.

Resweratrol  to jeden z fundamentów przeciwdziałania starzeniu się organizmu.

Resweratrol (właść. Trans- Resweratrol) to suplement o działaniu przeciwutleniającym, przeciwzapalnym, przeciwgrzybicznym oraz uwrażliwiającym tkanki na insulinę. Spożywanie wraz z NMN (nikotynamid mononukleotydu) potęguje i wzajemnie uzupełnia efekty działania obu produktów.

Czym jest resweratrol?

Resweratrol jest związkiem z grupy polifenoli roślinnych - fitoskładnikiem - czyli naturalnie występującą w roślinach substancją, której zadaniem jest ochrona przed negatywnymi czynnikami (jak zanieczyszczenia, infekcje wirusowe czy grzybicze) - odkrycie fitoskładników miało ogromne znaczenie w walce z chorobami cywilizacyjnymi u ludzi.

Do jego zalet należą:

-zwiększa wrażliwość komórek na insulinę, wpływa na zmniejszenie poziomu insuliny jako takiej we krwi, oraz wykazuje działanie ochronne na komórki trzustki - pomaga uniknąć cukrzycy oraz pomaga ograniczaniu insulinooporności;

-blokuje enzymy w organizmie, które odpowiadają za pojawianie się stanów zapalnych;

-działa antyagregacyjnie, a więc zapobiega tworzenie się skrzepów oraz złogów blaszki miażdżycowej - ponadto wpływa na zwiększenie poziomu cholesterolu HDL (czyli „dobrego”). To sprawia, że resweratrol ma właściwości przeciwmiażdżycowe i kardioprotekcyjne - chroni przed chorobami układu sercowo-naczyniowego.

Skład na 1 kaspułkę:

-Ekstrakt z Rdestowca Japońskiego o 98% czystości - 500mg (substancja czynna trans-resweratrol 490mg),

-substancja pochłaniająca wilgoć, natrualnie pozyskiwana, neutralna dla organizmu krzemionka 15mg

-vege kapsułki HPMC

Przechowywanie:

W szczelnie zamkniętym opakowaniu, w temperaturze poniżej 20 stopni, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić od wilgoci i światła.

Środki ostrożności:

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji produktu.

Jak przyjmować:

Spożywać na czczo, popijając płynem. Zalecana dzienna porcja produktu to 250-500 mg przed 35. rokiem życia (1 kapsułka co drugi dzień, bądź 1 kapsułka codziennie) oraz 750-1000 mg po 35. roku życia ( 2 kapsułki co drugi dzień- na zmianę z 1, bądź 2 dziennie). Dolna granica zalecana jest dla osób o niższej wadze.

Spożywanie wraz z NMN potęguje efekty działania suplementu.

Zobacz inne nasze aukcje: Resweratrol w proszku, NMN w proszku, NMN w kaspułkach 500mg, NMN + Resweratrol kapsułki 250mg+250mg oraz Apigenina w proszku

59 Przedmioty

Specyficzne kody

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Resweratrol 98% 500mg...

74,00 zł