0

NMN Liposomalne + Resweratrol liposomalny UTHEVER LIPO® kapsułki 250+250mg 60szt.

209,00 zł
Brutto

NMN liposomalne w połączeniu z Resweratrolem liposomalnym w równych proporcjach, osłonięte lipidowym płaszczem - od 3 do 5 krotnie lepiej wchłanialne od zwykłego NMN z Resweratrolem

Pośpiesz się! Tylko 78 szt. w magazynie!
Czas rzeczywisty: 1 Gosc w tej chwili
Ilość kapsułek

Rabaty ilościowe

Ilość Rabat Jednostkowy Oszczędzasz
2 5% Do 20,90 zł
3 10% Do 62,70 zł
Ilość

LIPOSOMALNE - CZYLI JAKIE?

Celem UTHEVER® LIPO jest zwiększenie biodostępności aktywnego składnika NMN oraz Trans-Resweratrolu.

By ten cel osiągnąć, z pomocą przychodza liposomy - malutkie, wodno-lipidowe pęcherzyki, które otaczają cząsteczkę składnika aktywnego. Owa membrana, podobna w budowie do ludzkiej błony komórkowej - pozwala przetrwać nieprzyjazne środowisko kwasów i enzymów.

Dzięki temu biodostępność Liposomalnego NMN + Liposomalnego Resweratrolu jest ponad 3x wyższa niż zwykłego NMN i Resweratrolu.

Liposomy liposomom nierówne - te bezglutenowe, produkowane  przez Effepharm z lecytyny pozyskiwanej nasion słonecznika, osiągają najwyższą wydajność enkapsulacji, oscylującą w okolicach 63% (podczas gdy średnia dla innych produktów liposomalnych na rynku, waha się w granicach 35%-51%).

Wyższe stężenie NAD+ przez dłuższy czas.

Wyższa wchłanialność NMN ma bezpośrednie przełożenie na wyższe poziomy stężenia NAD+, aż o blisko x1.4 - to twierdzenie zostało poparte badaniami klinicznymi przeprowadzonymi przez badaczy firmy EffePharm.

DLACZEGO MY?

Lawinowo wzrastający popyt na NMN na całym świecie, staje się pożywką dla różnej maści oszustów:

https://www.nutraingredients-usa.com/Article/2022/01/14/Majority-of-NMN-products-tested-by-ChromaDex-had-virtually-none-of-active-ingredient

(Większość przebadanych przez ChromaDex produktów NMN w USA, nie zawierała deklarowanej zawartości NMN, a ponad połowa nie zawierała (!) NMN wcale).

Eternalis jest autoryzowanym dystrybutorem największego światowego producenta NMN - EffePharm, sprzedającego swój produkt pod zastrzeżonym znakiem Uthever® do ponad 20 krajów, używanym przez czołowych dystrybutorów w takich krajach jak m.in. Niemcy, UK, Stany Zjednoczone, Japonia.

EffePharm to jedyna firma na świecie, która poza produkcją NMN prowadzi szereg szeroko zakrojonych testów klinicznych badających różne aspekty i zastosowania produktu, by dać klientom pewność całkowitego bezpieczeństwa długofalowego użytkowania.

Logo Uthever LIPO® na opakowaniu - to pewność najwyższej jakości, bezpieczeństwa, powtarzalności i stabilności produktu.

CO ZYSKUJESZ?

✔️ Pełną transparentność - Wiesz kto produkuje twój produkt i z jakiego kraju on pochodzi.  NMN jako surowiec nie jest produkowany w Polsce. "Wyprodukowano w Polsce" na etykiecie w świetle prawa może umieścić każdy, kto przesypał produkt niewiadomego pochodzenia do swojego pojemnika. Jakiekolwiek przedstawione badania bez informacji o tym jaka firma i z jakiego kraju zajmuje się produkcją surowca, są bezwartościowe - z racji tego, iż dostawca danej partii może być różny.

✔️ Pewność - iż każda partia pochodzi od tego samego, sprawdzonego dostawcy - firmy Effepharm - największego i najwszechstronniej prześwietlonego producenta NMN na świecie. W przypadku firm korzystajacych z różnych, okazjonalnych dostawców - gdzie kluczowym wyznacznikiem jest cena - jakość między partiami produktu może dramatycznie się różnić.

✔️Czystość na poziomie powyżej 99,5%

✔️ Produkt przebadany pod kątem zawartości metali ciężkich, deklarowanego składu oraz endotoksyn (lipopolisacharydów),(certyfikaty dostępne w karcie charakterystyki produktu, oraz galerii aukcji) przez niezaleźne, certyfikowane amerykańskie laboratorium.

✔️ Farmaceutyczny pojemnik, łatwy w otwarciu dla użytkownika, a zabezpieczony przed dostępem dla najmłodszych

Czym jest NMN?

NMN czyli mononukleotyd nikotynamidowy - jest to cząsteczka naturalnie występującą we wszystkich formach życia, obecna w małych ilościach w pożywieniu np. brokułach, ogórku czy awokado. Na poziomie molekularnym - jest to rybonukleotyd, który jest podstawową jednostką strukturalną RNA kwasu nukleinowego. Z NMN wytwarzany jest NAD+.

Czym jest NAD+?

NAD+ jest obok wody najczęściej występującą cząsteczką w organizmie - bez niej nasze ciało nie byłby w stanie funkcjonować. NAD+ jest używany przez wiele białek w organizmie, takich jak sirtuiny, których rolą jest naprawa DNA. Wspomniana cząsteczka jest również ważna dla mitochondriów, które są motorem napędowym komórki i generują energię chemiczną, z której korzysta nasz organizm.

Nasze DNA uszkadzane jest codziennie - przez promieniowanie UV, zanieczyszczenie środowiska, nieprecyzyjną replikację DNA przy tworzeniu nowych komórek, a nawet poprzez tlen którym oddychamy. Starzenie się - to nic innego jak akumulacja tych uszkodzeń. Komórki zawierają „zestaw naprawczy” zdolny do odwrócenia tych uszkodzeń. Ten system naprawczy zużywa NAD+ i cząsteczki energii.

Wraz z wiekiem ilość NAD+ z racji wykorzystywania go do naprawy, ulega zmniejszeniu. Przywrócenie właściwych poziomów NAD+ przerywa ten samonapędzający się niekorzystny mechanizm, wpływając na jego spowolnienie, zatrzymanie - a nawet cofnięcie.

Powstanie NMN to rezultat blisko 60 lat badań nad przyczynami starzenia się organizmu. Skuteczność NMN potwierdzają rzetelne naukowe badania publikowane na najbardziej prestiżowych uniwersytetach, wsparte autorytetem naukowców światowej klasy - takich jak profesor genetyki i współkierownik Centrum Biologii Starzenia im. Paula F. Glenna w Harvard Medical School - David Sinclair (na zdjęciu po lewej, w wieku 52 lat) - współautor książki “Jak żyć długo? Dlaczego się starzejemy i czy naprawdę musimy?”.

Resweratrol  to jeden z fundamentów przeciwdziałania starzeniu się organizmu.

Resweratrol (właść. Trans- Resweratrol) to suplement o działaniu przeciwutleniającym, przeciwzapalnym, przeciwgrzybicznym oraz uwrażliwiającym tkanki na insulinę. Spożywanie wraz z NMN (nikotynamid mononukleotydu) potęguje i wzajemnie uzupełnia efekty działania obu produktów.

Czym jest resweratrol?

Resweratrol jest związkiem z grupy polifenoli roślinnych - fitoskładnikiem - czyli naturalnie występującą w roślinach substancją, której zadaniem jest ochrona przed negatywnymi czynnikami (jak zanieczyszczenia, infekcje wirusowe czy grzybicze) - odkrycie fitoskładników miało ogromne znaczenie w walce z chorobami cywilizacyjnymi u ludzi.

Do jego zalet należą:

-działa antyagregacyjnie, a więc zapobiega tworzenie się skrzepów oraz złogów blaszki miażdżycowej - ponadto wpływa na zwiększenie poziomu cholesterolu HDL (czyli „dobrego”). To sprawia, że resweratrol ma właściwości przeciwmiażdżycowe i kardioprotekcyjne - chroni przed chorobami układu sercowo-naczyniowego.

Składniki (na 1 kaspułkę):

-Mononukleotyd β-nikotynamidu Uthever® LIPO o 99.5% czystości - 137,5 mg,

-Trans-Resweratrol Uthever® LIPO o 98% czystości - 137,5 mg,

-Osłona liposomalna (lecytyna słonecznikowa) 225mg

-substancja pochłaniająca wilgoć, natrualnie pozyskiwana, neutralna dla organizmu krzemionka 100mg

-vege kapsułki HPMC

Waga netto: 30g

Ostrzeżenia:

Informujemy, iż surowiec jakim jest NMN (mononukleotyd β-nikotynamidowy) znajduje się w europejskim wykazie nowej żywności novel food: https://food.ec.europa.eu/safety/novel-food/consultation-process-novel-food-status_en co oznacza iż nie był on spożywany w znaczącym stopniu przez ludzi w UE przed dniem 15 maja 1997 r., dlatego nie został jeszcze dopuszczony do spożycia przez GIS w Polsce. Nie jest zatem oferowany jako suplement diety lub inna substancja spożywcza. Produkt przeznaczony do: badań naukowych jako odczynnik chemiczny oraz do zastosowania profesjonalnego w przemyśle chemicznym.

Przechowywanie:

W szczelnie zamkniętym opakowaniu, w temperaturze poniżej 20 stopni, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić od wilgoci i światła.

78 Przedmioty

Specyficzne kody

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

NMN Liposomalne +...

209,00 zł