2

Resweratrol (Resveratrol) ekstrakt z Rdestowca Japońskiego 98% proszek

47,00 zł
Brutto

Resweratrol (właść. Trans- Resweratrol) to suplement o działaniu przeciwutleniającym, przeciwzapalnym, przeciwgrzybicznym oraz uwrażliwiającym tkanki na insulinę.

Pośpiesz się! Tylko 51 szt. w magazynie!
Czas rzeczywisty: 1 Gosc w tej chwili
Wielkość opakowania

Rabaty ilościowe

Ilość Rabat Jednostkowy Oszczędzasz
2 5% Do 4,70 zł
3 10% Do 14,10 zł
Ilość

Resweratrol  to jeden z fundamentów przeciwdziałania starzeniu się organizmu.

Resweratrol (właść. Trans- Resweratrol) to suplement o działaniu przeciwutleniającym, przeciwzapalnym, przeciwgrzybicznym oraz uwrażliwiającym tkanki na insulinę. Spożywanie wraz z NMN (nikotynamid mononukleotydu) potęguje i wzajemnie uzupełnia efekty działania obu produktów.

Czym jest resweratrol?

Resweratrol jest związkiem z grupy polifenoli roślinnych - fitoskładnikiem - czyli naturalnie występującą w roślinach substancją, której zadaniem jest ochrona przed negatywnymi czynnikami (jak zanieczyszczenia, infekcje wirusowe czy grzybicze) - odkrycie fitoskładników miało ogromne znaczenie w walce z chorobami cywilizacyjnymi u ludzi.

ZALETY RESWERATROLU:

-zwiększa wrażliwość komórek na insulinę, wpływa na zmniejszenie poziomu insuliny jako takiej we krwi, oraz wykazuje działanie ochronne na komórki trzustki - pomaga uniknąć cukrzycy oraz pomaga ograniczaniu insulinooporności;

-blokuje enzymy w organizmie, które odpowiadają za pojawianie się stanów zapalnych;

-działa antyagregacyjnie, a więc zapobiega tworzenie się skrzepów oraz złogów blaszki miażdżycowej - ponadto wpływa na zwiększenie poziomu cholesterolu HDL (czyli „dobrego”). To sprawia, że resweratrol ma właściwości przeciwmiażdżycowe i kardioprotekcyjne - chroni przed chorobami układu sercowo-naczyniowego.

Uwaga: Korzyści z przyjmowania resweratrolu mogą być różne u poszczególnych osób. Powyższe zalety wymienione są na bazie najczęściej odczuwanych efektów.

Sprzedawany produkt pozyskiwany jest w całkowicie naturalny sposób z krzewu Rdestowca japońskiego - bez żadnej dodatkowej chemii. Czystość 98% jest najwyższą możliwą do uzyskania, wykorzystując surowiec pochodzenia roślinnego. Każda wartość powyżej tej liczby, oznacza produkt syntetyzowany chemicznie w laboratorium.

KLUCZOWY SPRZYMIERZENIEC W WALCE O MŁODOŚĆ

Resweratrol hamuje powstawania wolnych rodników - substancji mających duży wpływ na postępujące starzenie się komórek w organizmie;

Jego rolę wraz z NMN w budowaniu skutecznego zestawu narzędzi w przeciwdziałaniu starzeniu się organizmu, podkreśla autorytet w tej dziedzinie - profesor genetyki i współkierownik Centrum Biologii Starzenia im. Paula F. Glenna w Harvard Medical School - David Sinclair - współautor książki “Jak żyć długo? Dlaczego się starzejemy i czy naprawdę musimy?”.

NIE NABIJAMY CIĘ W KAPSUŁKĘ

Składniki:

W opakowaniu znajdziesz tylko i wyłącznie sproszkowany ekstrakt z korzenia Rdestu Japońskiego o 98% czystości, bez wypełniaczy stosowanych w kapsułkowanych produktach.

Przechowywanie:

W szczelnie zamkniętym opakowaniu, w temperaturze poniżej 20 stopni, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić od wilgoci i światła.

Środki ostrożności:

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników. Produkt nie powinen być stosowany przez kobiety w okresie ciąży i karmienia piersią, oraz przez osoby przewlekle chore.

Jak przyjmować:

Spożywać na czczo do 2 godzin po przebudzeniu, mieszając produkt z nie gorącym płynem na bazie wody - bądź w towarzystwie tłuszczy (jogurt, kefir). Zalecana dzienna porcja produktu to 250-500 mg przed 35. rokiem życia oraz 750-1000 mg po 35. roku życia.

Spożywanie wraz z NMN potęguje efekty działania suplementu.

Resweratrol
51 Przedmioty

Opis

Skład
Trans-resweratrol 98% czystość

Specyficzne kody

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Resweratrol (Resveratrol)...

47,00 zł