2

NMN Uthever® Mononukleotyd Nikotynamidu (Nicotinamide mononucleotide) proszek

94,00 zł
Brutto

SUPLEMENT 2.0

Przełomowy suplement przeciwstarzeniowy, podbijający Stany Zjednoczone, Chiny i Japonię - dostępny w najniższej cenie w całym polskim internecie. 

Pośpiesz się! Tylko 70 szt. w magazynie!
Czas rzeczywisty: 1 Gosc w tej chwili
Wielkość opakowania

Rabaty ilościowe

Ilość Rabat Jednostkowy Oszczędzasz
2 5% Do 9,40 zł
3 10% Do 28,20 zł
Ilość

Czym jest NMN?

NMN czyli mononukleotyd nikotynamidowy - jest to cząsteczka naturalnie występującą we wszystkich formach życia, obecna w małych ilościach w pożywieniu np. brokułach, ogórku czy awokado. Na poziomie molekularnym - jest to rybonukleotyd, który jest podstawową jednostką strukturalną RNA kwasu nukleinowego. Z NMN wytwarzany jest NAD+.

Czym jest NAD+?

NAD+ jest obok wody najczęściej występującą cząsteczką w organizmie - bez niej nasze ciało nie byłby w stanie funkcjonować. NAD+ jest używany przez wiele białek w organizmie, takich jak sirtuiny, których rolą jest naprawa DNA. Wspomniana cząsteczka jest również ważna dla mitochondriów, które są motorem napędowym komórki i generują energię chemiczną, z której korzysta nasz organizm.

Na przykładzie - jeśli organizm jest pojazdem, a komórki są silnikiem - to NAD+ jest wciśnięciem gazu, a NMN paliwem - bez niego naciśnięcie gazu nie przyniesie żadnych wymiernych korzyści, poza hałasem.

Nasze DNA uszkadzane jest codziennie - przez promieniowanie UV, zanieczyszczenie środowiska, nieprecyzyjną replikację DNA przy tworzeniu nowych komórek, a nawet poprzez tlen którym oddychamy. Starzenie się - to nic innego jak akumulacja tych uszkodzeń. Komórki zawierają „zestaw naprawczy” zdolny do odwrócenia tych uszkodzeń. Ten system naprawczy zużywa NAD+ i cząsteczki energii. Wraz z wiekiem ilość NAD+ z racji wykorzystywania go do naprawy, ulega zmniejszeniu. Właściwa suplementacja przerywa ten samonapędzający się niekorzystny mechanizm, wpływając na jego spowolnienie, zatrzymanie - a nawet cofnięcie.

DLACZEGO MY?

Lawinowo wzrastający popyt na NMN na całym świecie, staje się pożywką dla różnej maści oszustów:

https://www.nutraingredients-usa.com/Article/2022/01/14/Majority-of-NMN-products-tested-by-ChromaDex-had-virtually-none-of-active-ingredient

(Większość przepadanych przez ChromaDex supplementów w USA, nie zawierała deklarowanej zawartości NMN, a ponad połowa nie zawierała (!) NMN wcale).

Używanie suplementów z niepewnych źródeł w najlepszym wypadku może skończyć się brakiem jakichkolwiek efektów, w najgorszym zaś - uszczerbkiem na zdrowiu.

Eternalis współpracuje z największym światowym producentem NMN - EffePharm, sprzedającym swój produkt pod zastrzeżonym znakiem Uthever (™). EffePharm to jedyna firma na świecie, która poza produkcją NMN prowadzi szereg szeroko zakrojonych testów klinicznych badających różne aspekty i zastosowania produktu, by dać klientom pewność całkowitego bezpieczeństwa długofalowego użytkowania.

Logo Uthever ® na opakowaniu - to pewność najwyższej jakości, bezpieczeństwa, powtarzalności i stabilności produktu.


ZBYT PIĘKNE, BY BYŁO PRAWDZIWE?

Do udokumentowanych efektów działania NMN zaliczają się:

  • Spowolnienie procesów starzenia się organizmu
  • Poprawa kondycji włosów
  • Przyspieszona regeneracja powysiłkowa
  • Podkręcone tempo metabolizmu
  • Wyższe poziomy energii w ciągu dnia
  • Zneutralizowanie problemów z cerą i wygładzenie skóry
  • Wyższa aktywizacja mięśni w czasie treningu i tolerancja wysiłkowa

Z racji tego iż NMN oddziałuje na poziomie komórkowym, efekty mogą się różnić między poszczególnymi osobami. Przyjmowanie wraz z Resweratrolem, potęguje działanie obu produktów.

NMN nie jest magicznym proszkiem na wszystkie dolegliwości. Takowe nie istnieją. Jest to jednak przełom w myśleniu o starzeniu i o ile poprawnie wykorzystywane - potężne narzędzie. Powstanie NMN to rezultat blisko 60 lat badań nad przyczynami starzenia się organizmu. Skuteczność NMN potwierdzają rzetelne naukowe badania publikowane na najbardziej prestiżowych uniwersytetach, wsparte autorytetem naukowców światowej klasy - takich jak profesor genetyki i współkierownik Centrum Biologii Starzenia im. Paula F. Glenna w Harvard Medical School - David Sinclair (na zdjęciu po lewej, w wieku 52 lat) - współautor książki “Jak żyć długo? Dlaczego się starzejemy i czy naprawdę musimy?”.

NIE NABIJAMY CIĘ W KAPSUŁKĘ

Składniki:

W opakowaniu znajdziesz tylko i wyłącznie proszek Mononukleotyd β-nikotynamidu o 99.5% czystości, bez wypełniaczy stosowanych w kapsułkowanych produktach.

Przechowywanie:

W szczelnie zamkniętym opakowaniu, w temperaturze poniżej 20 stopni, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić od wilgoci i światła.

Środki ostrożności:

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników. Produkt nie powinen być stosowany przez kobiety w okresie ciąży i karmienia piersią, oraz przez osoby przewlekle chore.

Jak przyjmować:

Spożywać sublingualnie (pod język, do pełnego rozpuszczenia). Zalecana dzienna porcja produktu to 250-500 mg przed 35. rokiem życia oraz 750-1000 mg po 35. roku życia.

Spożywanie wraz z Resweratrolem potęguje efekty działania suplementu.

Do każdej paczki - łyżeczka o pojemności 0.25g gratis. Z racji gęstości produktu, jedna płaska miarka produktu to ok. 150mg.

NMN
70 Przedmioty

Opis

Skład
Mononukleotyd nikotynamidowy 99,5% czystość

Specyficzne kody

EAN13
5905090423621
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

NMN Uthever® Mononukleotyd...

94,00 zł