3

NMN Uthever® Mononukleotyd Nikotynamidu (Nicotinamide mononucleotide) proszek

94,00 zł
Brutto

W pełni oryginalny proszek NMN Uthever® najtaniej w Polsce!

Pośpiesz się! Tylko 62 szt. w magazynie!
Czas rzeczywisty: 1 Gosc w tej chwili
Wielkość opakowania

Rabaty ilościowe

Ilość Rabat Jednostkowy Oszczędzasz
2 5% Do 9,40 zł
3 10% Do 28,20 zł
Ilość

Czym jest NMN?

NMN czyli mononukleotyd nikotynamidowy - jest to cząsteczka naturalnie występującą we wszystkich formach życia, obecna w małych ilościach w pożywieniu np. brokułach, ogórku czy awokado. Na poziomie molekularnym - jest to rybonukleotyd, który jest podstawową jednostką strukturalną RNA kwasu nukleinowego. Z NMN wytwarzany jest NAD+.

Czym jest NAD+?

NAD+ jest obok wody najczęściej występującą cząsteczką w organizmie - bez niej nasze ciało nie byłby w stanie funkcjonować. NAD+ jest używany przez wiele białek w organizmie, takich jak sirtuiny, których rolą jest naprawa DNA. Wspomniana cząsteczka jest również ważna dla mitochondriów, które są motorem napędowym komórki i generują energię chemiczną, z której korzysta nasz organizm.

Na przykładzie - jeśli organizm jest pojazdem, a komórki są silnikiem - to NAD+ jest wciśnięciem gazu, a NMN paliwem - bez niego naciśnięcie gazu nie przyniesie żadnych wymiernych korzyści, poza hałasem.

Nasze DNA uszkadzane jest codziennie - przez promieniowanie UV, zanieczyszczenie środowiska, nieprecyzyjną replikację DNA przy tworzeniu nowych komórek, a nawet poprzez tlen którym oddychamy. Starzenie się - to nic innego jak akumulacja tych uszkodzeń. Komórki zawierają „zestaw naprawczy” zdolny do odwrócenia tych uszkodzeń. Ten system naprawczy zużywa NAD+ i cząsteczki energii.

Wraz z wiekiem ilość NAD+ z racji wykorzystywania go do naprawy, ulega zmniejszeniu. Właściwa suplementacja przerywa ten samonapędzający się niekorzystny mechanizm, wpływając na jego spowolnienie, zatrzymanie - a nawet cofnięcie.

DLACZEGO MY?

Lawinowo wzrastający popyt na NMN na całym świecie, staje się pożywką dla różnej maści oszustów:

https://www.nutraingredients-usa.com/Article/2022/01/14/Majority-of-NMN-products-tested-by-ChromaDex-had-virtually-none-of-active-ingredient

(Większość przebadanych przez ChromaDex produktów NMN w USA, nie zawierała deklarowanej zawartości NMN, a ponad połowa nie zawierała (!) NMN wcale).

Eternalis jest autoryzowanym dystrybutorem największego światowego producenta NMN - EffePharm, sprzedającego swój produkt pod zastrzeżonym znakiem Uthever® do ponad 20 krajów, używanym przez czołowych dystrybutorów w takich krajach jak m.in. Niemcy, UK, Stany Zjednoczone, Japonia.

EffePharm to jedyna firma na świecie, która poza produkcją NMN prowadzi szereg szeroko zakrojonych testów klinicznych badających różne aspekty i zastosowania produktu, by dać klientom pewność całkowitego bezpieczeństwa długofalowego użytkowania.

Logo Uthever ® na opakowaniu - to pewność najwyższej jakości, bezpieczeństwa, powtarzalności i stabilności produktu.

CO ZYSKUJESZ?

✔️ Pełną transparentność - Wiesz kto produkuje twój produkt i z jakiego kraju on pochodzi.  NMN jako surowiec nie jest produkowany w Polsce. "Wyprodukowano w Polsce" na etykiecie w świetle prawa może umieścić każdy, kto przesypał produkt niewiadomego pochodzenia do swojego pojemnika. Jakiekolwiek przedstawione badania bez informacji o tym jaka firma i z jakiego kraju zajmuje się produkcją surowca, są bezwartościowe.

✔️ Pewność - iż każda partia pochodzi od tego samego, sprawdzonego dostawcy - firmy Effepharm - największego i najwszechstronniej prześwietlonego producenta NMN na świecie. W przypadku firm korzystajacych z różnych, okazjonalnych dostawców - gdzie kluczowym wyznacznikiem jest cena - jakość między partiami produktu może dramatycznie się różnić.

✔️Czystość na poziomie powyżej 99,5%

✔️ Produkt przebadany pod kątem zawartości metali ciężkich, deklarowanego składu oraz endotoksyn (lipopolisacharydów),(certyfikaty dostępne w karcie charakterystyki produktu, oraz galerii aukcji) przez niezaleźne, certyfikowane amerykańskie laboratorium.

✔️ Farmaceutyczny pojemnik, szczelny, oraz zabezpieczony dodatkowo wewnętrznie pochłaniaczem wilogci, by utrzymać maksymalną świeżość produktu po otwarciu

JAK ROZPOZNAĆ JAKOŚCIOWY PRODUKT?

Śnieżna biel i puszystość produktu NMN Uthever® - nie są dziełem przypadku. Większość NMN dostępnego w cyrkulacji w Polsce ma granularność "kapsułkową" - charakteryzującą się ziarnistością, szarawym odcieniem i bardzo wysokim pH.

Tekstura produktu Uthever® została opracowana w ten sposób, by zoptymalizować odmierzanie, rozpuszczalność w wodzie, a także biodostępność.

Pomaga to również odróżnić oryginalny produkt od podróbek - osiągnięcie tak wysokiej granulacji jest możliwe tylko dzięki procesowi obróbki w laboratoriach najwyższej klasy.

Składniki:

Proszek Mononukleotyd β-nikotynamidu UTHEVER® o 99.5% czystości, bez wypełniaczy stosowanych w kapsułkowanych produktach.

Ostrzeżenia

Informujemy, iż surowiec jakim jest NMN (mononukleotyd β-nikotynamidowy) znajduje się w europejskim wykazie nowej żywności novel food: https://food.ec.europa.eu/safety/novel-food/consultation-process-novel-food-status_en co oznacza iż nie był on spożywany w znaczącym stopniu przez ludzi w UE przed dniem 15 maja 1997 r., dlatego nie został jeszcze dopuszczony do spożycia przez GIS w Polsce. Nie jest zatem oferowany jako suplement diety lub inna substancja spożywcza. Produkt przeznaczony do: badań naukowych jako odczynnik chemiczny oraz do zastosowania profesjonalnego w przemyśle chemicznym.

Przechowywanie:

W szczelnie zamkniętym opakowaniu, w temperaturze poniżej 20 stopni, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić od wilgoci i światła.

NMN
62 Przedmioty

Opis

Skład
Mononukleotyd nikotynamidowy 99,5% czystość

Specyficzne kody

EAN13
5905090423621
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

NMN Uthever® Mononukleotyd...

94,00 zł